Jazyk:  deutsch english

Rezervovat Karavanpark!

užívat si dovolenou od počátku

11

Země

168

parkovací plocha

180

parkovací místo

nekonečně

velký potencionál

Objevte místa,
která si můžete rezervovat online

Rezervujte si dopředu a užijte si dovolenou bez časově náročného hledání parkovacích míst.

Máte Karavanpark nebo parkovací místo pro Karavan?

Chcete toto místo nabídnout k rezervaci online?

Karavanpark registrovat

Nově přidaná parkovací místa

Parkovaci mista, které je možné objednat prostřednictvim systému CARASTAY

 Lille Lund, Sydals - Syddanmark/Dänemark

Karavanpark online objednat Sydals
Dansk Krone 75.00 / Den

Lille Lund

  • Sydals, Syddanmark
 Camperparken, Haderslev - Syddanmark/Dänemark

Karavanpark online objednat Haderslev
Dansk Krone 100.00 / Den

Camperparken

  • Haderslev, Syddanmark


CARASTAY centralizuje vyhledávání a rezervaci lokalit Karavanparků v celé Evropě. Nezáleží na tom, zda cestující karavanem hledá volné parkovací místo pro krátký pobyt nebo zda chce rezervovat kompletní itinerář on-line s delším předběžným plánováním. CARASTAY umožňuje rezervovat parkovací místa v celém Německu, Bavorsku, Jižním Tyrolsku, u Severního moře v Chorvatsku a jinde v Evropě.

Rezervujete si zde klasické parkovací místo pro Váš karavan. Najdete zde restaurace, zábavní parky nebo termální lázně, cyklostezky, golfová hřiště atd. Kde se již na základě onlline rezervace u CARASTAY těší na Vaši návštěvu. Můžete parkovat přímo u golfového hřiště a zahrát si jednu rundu golfu pro Vaše uvolnění a relaxaci. Užijte si originálnost na farmách nebo s vinařem s ochutnávkou jejich produktů. Vkládáme naše nejlepší nápady, myšlenky a zkušenosti do přípravy a plánování vašich nejcennějších dnů v roce! Zarezervujte si své místo ještě dnes.

Recenze CARASTAY

Často se setkáváme ve skupině 3-4 Karavanů v prodloužených víkendech nebo svátcích nebo na Velikonoce. Vyhovuje nám především na zajištění parkovacího místa s rezervací. Za prvé máme rádi naše Karavany blízko sebe, je to příjemný základ pro společný pobyt kdekoliv. A za druhé, někteří pracují déle a přijedou pozdě v noci nebo druhý den ráno.
Myslíme si, že tato možnost je skvělá!
Podle renomovaného časopisu každoročně naroste o 25% počet nových registrací Karavanů. Parkování se tak stává stále těsnější, zejména na turistických místech. "A kemping neboli táboření není můj svět !"
Byl již čas na tuto nabídku!
Miluju svobodu a nepotřebuji rezervaci. Je-li obsazeno parkovací místo, pak jedu až na další volné místo třeba celou noc.
Pro mne zbytečné ...
Rád bych znovu navštívil Garmisch v Německu, zase někdy na silvestrovský večer, ale parkovací místo u Wanku nepřijímá rezervace a proto nebudeme riskovat, že pojedeme 1.200 kilometrů z Holandska a pak nenajdeme místo z důvodu přeplnění.
Vidím víc výhod než nevýhod!